Діти з нетерпінням чекають зустрічі із зубною феєю. Малюки починають втрачати “молочні” зубки близько шести років.
Залежно від фізіологічних особливостей, цей період може наступити раніше або пізніше. Випадають молочні зуби в тій же послідовності, що і виростають. А постійні з’являються через деякий час.
- Центральні різці.
- Бічні різці.
- Ікла.
- Перші моляри.
- Другі моляри.
Коли у дітей змінюються зуби, то діти, а буває і батьки, починають прискорювати цей процес. Вони додатково розхитують їх руками і намагаються самостійно вирвати. Однак, це може привести до неприємних наслідків:
- Підвищується ймовірність занести інфекцію.
- При використанні допоміжних предметів, можна травмувати ясна.
- Зміна молочного зуба супроводжується поступовим розсмоктуванням його кореня. Якщо видалити його раніше терміну, частина кореня може залишитися в яснах і привести до запального процесу.
Зміна зубів зазвичай відбувається безболісно і не вимагає втручання фахівця. Та бувають випадки коли варто звернутись до стоматолога на консультацію:
- постійні зуби ростуть, не чекаючи випадання молочних
- тривалий час не прорізуються корінні зуби
- дитина перейшла в старшу школу, а процес зміни зубів так і не розпочався
У детей Молочные зубы, как и постоянные, имеют нерв. И если зуб болит, значит нерв уже поражён инфекцией, а следовательно инъекции анестетика, не избежать.
В период, когда прорезываются молочные зубы дети часто капризничают, плачут, плохо спят. А все потому, что это сопровождается неприятными ощущениями.
Посетить стоматологический кабинет рекомендуют на этапе планирования беременности, но если проблема дала о себе знать “во время”, то нельзя ее игнорировать.
Маленькие дети очень чувствительны. Кабинет врача, в сознании ребенка, таит в себе много неизвестного, а значит и опасного.
Имплантация зубов является одним из самых современных, надежных и комфортных методов восстановления зубных рядов и зубов. Имплантат – титановый штифт,